SELDI ME TJETËR FEMËR NË KRAH/ Pas ndarjes nga Mimoza, këngëtari shfaqet me... - AlpeGossip
SELDI ME TJETËR FEMËR NË KRAH/ Pas ndarjes nga Mimoza, këngëtari shfaqet me…

SELDI ME TJETËR FEMËR NË KRAH/ Pas ndarjes nga Mimoza, këngëtari shfaqet me…

Marrëdhënia e tyre ishte ndër ato për t’u marrë shembull, por që nuk ishte e thënë të zgjaste. Por pas ndarjes, flitet se Seldi do të jetë shumë shpejt krah njërës prej vajzave më seksi.

Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë.

Ashtu si çdo sezon, personazhe të njohur të ekranit shqiptar do të konkurrojnë të ndarë në gjashtë çifte, ku çdo javë do të na sjellin kërcime të ndryshme “në mënyrën e tyre”.

Së fundmi në media ka paaur shumë aludime përsa i përket përzgjedhjes së personazheve, por Blitz.al ka zbuluar se cilët do të jenë 12 konkurrentët e këtij spektakli dhe si do të jetë ndarja e tyre në çifte.

Sipas burimeve për Blitz.al, çiftet pjesmarrëse do të jenë:

Leila Kraja dhe Robert Berisha

Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu

Eni Jani dhe Genci Fuga

Kiara Tito dhe Sazan Guri

Monika Lubonja dhe Donald Veshaj