DO T’I ADHURONI/ Njihuni me veshjet më të mira të javës së modës në Paris (FOTO) – AlpeGossip
DO T’I ADHURONI/ Njihuni me veshjet më të mira të javës së modës në Paris (FOTO)

DO T’I ADHURONI/ Njihuni me veshjet më të mira të javës së modës në Paris (FOTO)

Parisi është ndalesa e fundit e turit të modës dhe çdo stilist po mundohet të nxjerrë më të mirën nga vetja.

Ashtu siç kemi bërë tashmë me çdo qytet, analiza e modës i takon këtë herë Parisit.

Kemi parë se cilat ishin veshjet më të mira street style”, e tashmë është rradha të përcaktojmë se cilat ishin veshjet më të mira gjatë sfilatave.

Në fotot e mëposhtëme, AlpeNews.al ju njeh me veshjet më të mira të javës së modës në Paris: