ZHVISHET Tayna, reperja e nxjerr gjoksin bombastik fushë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
ZHVISHET Tayna, reperja e nxjerr gjoksin bombastik fushë dhe… (FOTO)

ZHVISHET Tayna, reperja e nxjerr gjoksin bombastik fushë dhe… (FOTO)

Tayna është kthyer tashmë në emrin më të komentuar në rrjet që pas bujës që bëri me dy këngët “Columbiana” dhe “Shqipe” të cilat i dhanë menjëherë famë. Po ashtu edhe fakti që reperet janë të rralla në tregun muzikor shqiptar, kjo e bëri Taynën të fitonte edhe më shumë vëmendje.

Mirëpo reperja nuk është vetëm e talentuar në rap, por edhe një femër shumë seksi. Këtë e vërteton edhe foto e saj e fundit në Instagram ku Tayna shfaqet vetëm me reçipeta teksa tregon gjoksin bombastik.

“Se kurgjo qe vesh s’o ma e ransishme se buzeqeshja”, shkruan Tayna dhe menjëherë kanë nisur komentet për këtë look të saj ku shumica sigurisht janë përqëndruar së komentuari dekoltenë e reperes.