Në shtëpinë e Aurela Gaçes vetëm këndohet, shikoni si bën trio me vajzat e saj! - AlpeGossip
Në shtëpinë e Aurela Gaçes vetëm këndohet, shikoni si bën trio me vajzat e saj!

Në shtëpinë e Aurela Gaçes vetëm këndohet, shikoni si bën trio me vajzat e saj!

Këngëtarja Aurela Gaçe konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira të skenës shqiptare, e cila vlerësohet për vokalin dhe energjinë e pashtershme në performancat e saj.

Gjithashtu ajo është nënë e dy vajzave të cilat duket se janë duke shkuar në gjurmët e nënës së tyre sa i përket dashurisë për muzikën.

Mbrëmjen që lamë pas Aurela ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën shfaqet me vajzat e saj Grace dhe Abigail duke kënduar.

“ Abi kendon me motren edhe me mamin. Zot faleminderit,”-përfundon Aurela krahas videos së publikuar ku vogëlushet këndojnë sëbashku me të.