Tuna ‘çmendet’ kur sheh Patrisin me uniformë të FSK-së – AlpeGossip
Tuna ‘çmendet’ kur sheh Patrisin me uniformë të FSK-së

Tuna ‘çmendet’ kur sheh Patrisin me uniformë të FSK-së

Patris Berisha është njëri prej emrave më të lakuar të show-bizit. Qysh prej martesës së tij me këngëtaren e Altuna Sejdiu ai është kryelajmi i mediave rozë

E dimë se është anëtar i Filharmonisë së Kosovës, megjithatë Patrisi është edhe ushtar në FSK. Profesione të ndryshme nga njëra tjetra, por që Berisha duket se ia del mbanë.

Sot ai në InstaStory ka publikuar një fotografi në uniformë e FSK-së, me të cilën duket shumë bukur dhe me siguri se Tuna ‘çmendet’ kur e sheh atë kaq bukur me uniformë. Kujtojmë se Patrisi është baba i një djali, i cili aktualisht ende nuk ka mbushur një vit.