PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME RUDINËN/ Ja çfarë bëri Ermal Mamaqi në emision (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME RUDINËN/ Ja çfarë bëri Ermal Mamaqi në emision (FOTO)

PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME RUDINËN/ Ja çfarë bëri Ermal Mamaqi në emision (FOTO)

Javën e kaluar, këngëtarja Tuna nisi një debat me moderatoren Rudina Magjistari, pasi iu shpreh se nuk do të shkelte në emisionin e saj përgjatë gjithë karrierës gjatë intervistës në “Xing me Ermalin”. Dhe në përgjigjen e saj, Rudina nuk nguroi të paralajmëronte edhe Ermal Mamaqin, nëse duhet t’i shprehte rezervat ndaj tij!

Nuk mund ta fshehim dot! Ishim gjithë sy e veshë për të mësuar nëse Ermali do e shfaqte këtë puntatë, rubrikën “Pyetje nga Rudina” dhe si do e trajtonte atë.

Moderatori i “Xing me Ermalit”, pasi përfundoi sigla e pyeti të ftuarën, Çiljeta Xhilaga: “Do shkosh te hë hë hë hë hë…”

Sigurisht që Çiljeta pranoi, teksa ka një marrëdhënie shumë të mirë me moderatoren e “Rudinës”.

“Ishte pyetja, e dini vetë ju” – tha moderatori Ermal Mamaqi duke mos ia përmendur fare emrin moderatores Rudina Magjistari.