Rrëfehet Rudina Dembacaj: Ja në çfarë moshe kam bërë seks për herë të parë – AlpeGossip
Rrëfehet Rudina Dembacaj: Ja në çfarë moshe kam bërë seks për herë të parë

Rrëfehet Rudina Dembacaj: Ja në çfarë moshe kam bërë seks për herë të parë

Rudina Dembacaj është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe në intervistat apo emisionet ku merr pjesë e karakterizon gjithmonë humori. Në intervistën e fundit, Rudina ka zbuluar një detaj të pathënë më parë nga jeta e saj.

 

“Me të dashurin tim të parë kam pasur një histori thuajse platonike. Sot atë e kam shumë mik dhe kam shumë respekt. Pastaj njoha dikë tjetër dhe seks për herë të parë bëra kur isha 19 vjeçe”, u shpreh Rudina, e ftuar në “Pop Culture”.

“Nuk ishte ndonjë eksperiencë e mrekullueshme, por me kalimin e kohës…prapë më sterr u bë”, tha aktorja duke qeshur.