Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor. Ja për kë është bërë gati – AlpeGossip
Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor. Ja për kë është bërë gati

Klaudia Pepa në Tiranë, ndez rrjetin me skenat në ashensor. Ja për kë është bërë gati

​Balerina e njohur Shqiptare, është kthyer në kryeqytet për të kaluar disa momente me miqtë e saj të vjetër.
Klaudia Pepa pasi filloi karrierën e saj në Itali shumë rrallë vjen në vendin e saj.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video ku pozon mjaft sensuale në ashensor. Dhe tashmë duke njohur Klaudian kjo është diçka e pashmangshme.

Ajo ka ndarë momente me balerinët e TV Klan, pjesë e së cilit ishte së bashku me ish bashkëshortin e saj. Ndërkohë nuk ka asnjë shenjë të ritakimit me Albi Nakon.

Sot Klaudia ka dalë për darkë sërish me miqtë e Albit, por “vëllai” nuk duket gjëkundi…