“UROJ QË KY VIT TË NA GJEJË…”/ Vlashent Sata zyrtarizon lidhjen me Dojna Memën, poston VIDEON e veçantë – AlpeGossip
“UROJ QË KY VIT TË NA GJEJË…”/ Vlashent Sata zyrtarizon lidhjen me Dojna Memën, poston VIDEON e veçantë

“UROJ QË KY VIT TË NA GJEJË…”/ Vlashent Sata zyrtarizon lidhjen me Dojna Memën, poston VIDEON e veçantë

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo prej disa kohës është një një lidhje, por ka preferuar që ta mbaj sekret. Edhe pse në mediat rozë qarkullonte lajmi se moderatorja ishte në një lidhje me këngëtarin Vlashent Sata.

Së fundmi ata kanë zgjedhur që lidhjen e tyre ta bëjnë publike në mënyrën me të bukur.

Vlashenti ka publikuar një video me moderatoren, ku ka bërë një kolazh të momenteve të tyre më të bukura.

“Uroj qe ky fundvit t’ju gjeje me zemren dhe syte plot dashuri. Gjithçka tjeter do të behet me mire dojnamema”, ka shkruar ai.

https://www.instagram.com/p/CJZU7zmh8xa/?utm_source=ig_web_copy_link