VIGJILJA E KRISHLINDJEVE/ Ja si po festojnë VIP-at shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
VIGJILJA E KRISHLINDJEVE/ Ja si po festojnë VIP-at shqiptar (FOTO)

VIGJILJA E KRISHLINDJEVE/ Ja si po festojnë VIP-at shqiptar (FOTO)

VIP-at kanë nisur të urojnë Krishtlindjet me anë të postimeve në rrjete sociale. Disa po festojnë në shtëpitë e tyre me njerëzit e dashur pranë vetes e të tjerë kanë udhëtuar jashtë vendit. Urimet kanë qenë të shumta në këtë natë të veçantë të fundvitit e më poshtë ju sjellim disa foto se ku po e festojnë VIP-at vigjiljen e Krishtlindjeve.

Arbana Osmani në shtëpi me djalin dhe mbesën

Arilena Ara në shtëpinë e saj

Kiara Tito në Katedralen e Shën Palit

Kida në New York

Afërdita dhe Jakub në Amsterdam

Manjola Nallbani në shtëpi

Greta Koçi

Iva Aliko