PROVOKON MORENA TARAKU/ Pozon topless në FOTOT e fundit në “Instagram” – AlpeGossip
PROVOKON MORENA TARAKU/ Pozon topless në FOTOT e fundit në “Instagram”

PROVOKON MORENA TARAKU/ Pozon topless në FOTOT e fundit në “Instagram”

E veshur me shumë stil por në mungesë të disa rrobave, Morena ka provokuar ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo shihet e veshur në rroba firmato të markës ‘LouisVuitton”, gjë që Morena e bën shpesh duke publikuar foto, video dhe dhurata të kësaj marke.

Në fotografinë e fundit, që ka publikuar është shfaqur pa reçipeta teksa ka zbuluar edhe nga gjoksi.

Ndryshe, Morena ka paralajmëruar se do lansoj së shpejti projektin e ri pas atij “Alexander”.