Të gjitha dyshimet ishin të vërteta! Lind Kylie Jenner… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Të gjitha dyshimet ishin të vërteta! Lind Kylie Jenner… (FOTO+VIDEO)

Të gjitha dyshimet ishin të vërteta! Lind Kylie Jenner… (FOTO+VIDEO)

Pas një kohe të gjatë ku flitej për një shtatëzani të mundshme, sot Kylie Jenner ju ktheu përgjigjje të gjitha pikepyetjeve tona.
Nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj instagram, Kylie ka njoftuar se është berë nënë e një vajze në datën 1 shkurt.
Kylie shprehet se ka ndejtur larg kamerave për të shijuar cdo moment të shtatëzanise së saj.
” Kerkoj ndjesë që ju lashe në errësirë, por shtatëzania ishte ajo pjesë e imja që unë nuk doja ta ndaja me boten. Unë duhet të përgatitesha për kërë rol që do të me shoqëroj gjithë jetën.
E dija që fëmija do të ndjente cdo stres që do të vinte nga rrjetet sociale te unë, kështuqë zgjodha të mos e bej. Kjo ishte eksperienca më e bukur që kam kaluar deri tani në jetën time.
Falenderoj të gjithë miqtë, sidonos familjen time që e mbajtën këtë sekret timin.
Vajza ime e bukur, dhe e shëndetshme, lindi në 1 shkurt, dhe unë nuk mund te prisja më pa e ndarë këtë bekim me ju.
Ju falenderoj për mirëkuptimin”, shkruan Kylie në postimin e saj.

/AlpeNews.al/