E AKUZUAN PËR “PHOTOSHOP”/ Xhensila i mbylli gojën e fansave me këtë veprim (VIDEO)) – AlpeGossip
E AKUZUAN PËR “PHOTOSHOP”/  Xhensila i mbylli gojën e fansave me këtë veprim  (VIDEO))

E AKUZUAN PËR “PHOTOSHOP”/ Xhensila i mbylli gojën e fansave me këtë veprim (VIDEO))

Së fundmi Xhensila ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot më të reja të postuara në Instagram ku shfaqej e veshur me stil dhe me trupin e palestruar. Këngëtarja u komentua shumë jo vetëm sepse dukej në super formë, por edhe sepse fansat kapën një detaj të çuditshëm në kërthizën e saj.

Ata e akuzuan Xhensilën për fotoshop pasi në fotot e publikuara kërthiza e saj nuk duket.

Pas akuzave të shumta dhe komenteve të tilla, Xhensila ka vendosur të reagojë duke postuar një video ku tregon se ka një kërthizë shumë të vogël, aq sa nuk dallohet fare.

View this post on Instagram

🤷‍♀️🙌

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on