E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Ja si duket Arbana pa pikë make up (FOTO) – AlpeGossip
E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Ja si duket Arbana pa pikë make up  (FOTO)

E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Ja si duket Arbana pa pikë make up (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani prej disa ditësh po shijon pushimet në Turqi me familjen e saj dhe djalin.

Pas fotove ku shfaqej në super formë teksa pozonte me fustan e kapele, Arbana sot është shfaqur pa pikë makeupi.

Moderatorja ka postuar një video e sapo zgjuar nga gjumi teksa luan me Jonin dhe një mace.

“U zgjuam me një anëtar të ri në vilën tonë”, shkruan Arbana.

Ndërsa në një video tjetër moderatorja shfaqet me rroba banjo e sërish pa makeup në fytyrë, por në super formë.