I fiksuar pas gjoksit të Encës/ Fero bën deklaratën e papritur për këngëtaren:I ka shumë të…(FOTO) – AlpeGossip
I fiksuar pas gjoksit të Encës/ Fero bën deklaratën e papritur për këngëtaren:I ka shumë të…(FOTO)

I fiksuar pas gjoksit të Encës/ Fero bën deklaratën e papritur për këngëtaren:I ka shumë të…(FOTO)

I ftuar së fundmi në emisionin “Mirage” ishte reperi i njohur Fero, i cili është një prej personazheve më të komentuar e më të ndjekur nga publiku shqiptar. Siç e do tradita e emisionit, Fero i është nënshtruar lojës me pyetje, ku duhet të zgjidhte mes dy vipave shqiptarë.

Reperi është vënë përballë dy zgjedhjeve, për gjoksin më seksi mes Encës dhe Çiljetës. Teksa është menduar se cilën mes të dyja do të zgjidhte, Fero ka habitur me përgjigjen:

“Të dyja i kanë të mira. S’po di çfarë të them. Edhe Çiljeta i ka të mira, po edhe Enca i ka shumë të mira.”- është përgjigjur reperi.