“TË GJEJ NJË VËND TË PËLCAS”/ Arjola mes dy zjarresh: Më plasët shpirtin – AlpeGossip
“TË GJEJ NJË VËND TË PËLCAS”/ Arjola mes dy zjarresh: Më plasët shpirtin

“TË GJEJ NJË VËND TË PËLCAS”/ Arjola mes dy zjarresh: Më plasët shpirtin

Arjola Demiri duket se prej disa ditësh është mes dy zjarreve. Dy miqtë e saj brenda shtëpisë së “Big Brother”, Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja, janë ftohur me njëri-tjetrin për shkak të debateve të fundit.

Kjo situatë duket se e ka vendosur Arjolën në siklet dhe vështirësi teksa përpiqet të ruajë raportet e shëndetshme me të dy.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer as Ilirit dhe Monikës pasi nuk janë kursyer dhe me ironitë drejtuar këtij trekëndëshi.

“Më plasët shpirtin, më plasët. Nuk mundem më”, bërtiti Arjola me shaka