Një gyshe seksi si Albëria? Do habiteni por ja çfarë ajo nuk ka bërë kurrë (VIDEO) – AlpeGossip
Një gyshe seksi si Albëria? Do habiteni por ja çfarë ajo nuk ka bërë kurrë (VIDEO)

Një gyshe seksi si Albëria? Do habiteni por ja çfarë ajo nuk ka bërë kurrë (VIDEO)

Agnesa Hadërgjonaj fal vajzës së saj të vogël u bë akoma më mediatike, për shkakun se i dha Albëries statusin ‘gjyshe’.
E ftuar në programin ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi Agnesa tregoi se ajo nuk i ka qejf etiketimet ‘nëna’ apo ‘gjyshe’ por sefundmi ka filluar ti pranoj.
Kurioziteti i Ermalit shkon deri tek ndërrimi i bebelinave, a i ka ndërruar ndonjëherë Albëria?
“Kurrë. (qesh) Se ka bërë kurrë. Erdhi tani sërish. Vetëm e puth.
Për herë të parë na tha ‘u bëra gjyshe’

A është Elektra një tjetër AND e bukur e familjes Hadërgjonaj? Si janë të ndara punët mes Agnesës dhe bashkëshortit të saj? Zbuloni më shumë pas minutës së 9-të të videos së mëposhtme