Disa VIP-a shqiptarë kanë punuar si kamariere/ë, furrxhinjë apo shitës cigaresh, po Arian Çani çfarë ka punuar? Zbulojeni tani! (FOTO) – AlpeGossip
Disa VIP-a shqiptarë kanë punuar si kamariere/ë, furrxhinjë apo shitës cigaresh, po Arian Çani çfarë ka punuar? Zbulojeni tani! (FOTO)

Disa VIP-a shqiptarë kanë punuar si kamariere/ë, furrxhinjë apo shitës cigaresh, po Arian Çani çfarë ka punuar? Zbulojeni tani! (FOTO)

Shumë yje shqiptarë nuk kanë patur këtë shkëlqimin që kanë sot. Shumë kanë punuar kamarierë si psh Dua Lipa apo Gjiko, furxhi si Sinan Hoxha apo shitës cigaresh si Ermal Mamaqi si dhe shumë e shumë të tjerë punë që tani ju nuk i mendoni se i kanë bërë.

Po Arian Cani çfarë punë ka bërë?

Me siguri shumë mendime do u kenë ardhur në mendje, por para se të ishte super i famshëm sa sot, ai e ka treguar në ‘Xing me Ermalin’ punën që ka patur para shkëlqimit.

“Kam punuar gazetar nëpër gazeta, në shtypin e shkruar”, u shpreh Çani. Epo të paktën ka qenë brenda fushës së tij.