SEKSI DHE TËRHEQËSE/ Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë dhe tregon hapur… (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE TËRHEQËSE/ Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë dhe tregon hapur… (FOTO)

SEKSI DHE TËRHEQËSE/ Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë dhe tregon hapur… (FOTO)

Modelja shqiptare Adrola Dushi aktualisht po e vijon karrierën e saj jashtë vendin.
Megjithatë ajo ka realizuar një set mjaft provokues me fotografin shqiptar Renuar Locaj. Në foton e publikuar prej tij Adrolën e shohim nudo të shtrirë në rërë.

Nuk është hera e parë që Renuari realizon sete fotografike artistike me modele të ndryshme por edhe personazhe të tjerë të njohur si Klaudia Pepa.