Dhurata dhe luks pafund/ Adelina Tahiri na la pa fjalë me pamjet nga dhoma e bebit (FOTO) – AlpeGossip
Dhurata dhe luks pafund/  Adelina Tahiri na la pa fjalë me pamjet nga dhoma e bebit (FOTO)

Dhurata dhe luks pafund/ Adelina Tahiri na la pa fjalë me pamjet nga dhoma e bebit (FOTO)

Adelina Tahiri është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Këngëtarja festoi për bekimin e ri që do të vijë në jetë së shpejti, në një “baby shower” të organizuar me miqtë dhe familjarët.

Adelina dukej rrëzëllitëse e veshur me një fustan të bardhë elegant, ku espozonte barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa sot, një një video të postuar në profilin e saj në “Instagram”, këngëtarja zbuloi dhomën e djalit të saj, të cilin do ta quajë Jon. Githçka duket se është gati për të voglin e familjes. Adelina ka zgjedhur ta dekorojë dhomën e bebit në ngjyrë të bardhë! Ndërsa shihet se ende pa ardhur në jetë, vogëlushi është përkëdhelur me dhjetëra dhurata.