E TRISHTË/ Prezantuesja e njohur VRET VETEN ditën e “Shën Valentinit”. Gjendet në apartament… – AlpeGossip
E TRISHTË/ Prezantuesja e njohur VRET VETEN ditën e “Shën Valentinit”. Gjendet në apartament…

E TRISHTË/ Prezantuesja e njohur VRET VETEN ditën e “Shën Valentinit”. Gjendet në apartament…

Caroline Flack është gjetur e vdekur në banesën e saj në Londër. Ajo ishte 40 vjeçare. Lajmi vjen pas problemeve që kishte pasur me të dashurin e saj, i cili e ka akuzuar për sulm fizik.

Prezantueses i ishte ndaluar kontakti me të dashurin Lewis Burton, pasi në muajin dhjetor ishte ngritur padi se e ka sulmuar.

Ajo duhej të paraqitej në gjykatë më 4 mars për t’u përballur me këto akuza, raporton “Daily Mail”.

Të enjten, Caroline kishte thënë se do ta thyente heshtjen dhe do të fliste lidhur me problemet në jetën e saj private, ndërkohë që ishte në pritje të gjykimit.

Do të flas sot… jeta ime dhe e familjes time nuk është më për argëtim apo thashetheme”, kishte shkruar në InstaStory, por më pas e ka ndërruar mendjen dhe ka vazhduar të mos flasë.

Ylli televiziv ishte tërhequr nga posti i prezantueses në serialin real të ITV, “Love Island”, pas padisë për ushtrim dhune, ndërsa ishte raportuar se ka shkruar një libër për të ndihmuar veten.

Flack u bë shumë e njohur falë emisionit ‘Love Island’ dhe siç raportojnë mediat vendase në Angli, besohet të ketë vrarë veten në shtëpi ditën e Shën Valentinit.

Lajmin për ndarjen e saj nga jeta e ka konfirmuar edhe familja ku në një deklaratë për mediat ata thanë: ‘Mund të konfirmojmë që Caroline jonë ndërroi jetë sot në 15 shkurt.

Caroline Flack është gjetur e vdekur në banesën e saj në Londër, në moshën 40 vjeçVdekja e Flack vjen vetëm disa javë para se ajo duhej të dilte në gjyq për sulmimin e partnerit Lewis Burton, i cili në dhjetor e akuzoi atë se e goditi atë me një llambë para se të tërhiqte këto pretendime. Dje, modelja dhe tenistja postoi një fotografi të tij dhe Flack në Instagram dhe shkruajti: 'Happy Valentine's ... Love You'Defiant: Caroline ndau një parakohshme të zymtë të enjten, pasi Lewis arriti para saj në një postim në lidhje me ngjitjen e saj në mur me një palë

Pika e asaj që duket se është gjaku u pa e shpërndarë në shtëpinë e Caroline Flack pas arrestimit të saj për sulmin ndaj të dashurit të saj Lewis Burton

Policia u përplas në shtëpinë e Flack-it në veri të Londrës në 5.25 të mëngjesit në 12 dhjetor

Akoma: Lewis, 28 vjeç, tërhoqi së bashku me reporterët jashtë banesës së tij në Londër, të enjten pasdite, dhe kur u pyet për ndarjen e përfolur, ai këmbënguli që dyshja janë akoma bashkë

Caroline Flack (Foto: Jeff Spicer/Getty Images/Guliver)