PAK DITË MË PARË I DHA FUND BEQARISË/ Një lajm i ëmbël qenka arsyeja pse Shpati anuloi dasmën (FOTO) – AlpeGossip
PAK DITË MË PARË I DHA FUND BEQARISË/ Një lajm i ëmbël qenka arsyeja pse Shpati anuloi dasmën (FOTO)

PAK DITË MË PARË I DHA FUND BEQARISË/ Një lajm i ëmbël qenka arsyeja pse Shpati anuloi dasmën (FOTO)

Pak ditë më parë Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij Selvija i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar zyrtarisht lidhjen e tyre me martesë.

“Nga sot, Selvije Kasapi”, shkroi Shpati krah fotos me Selvijen.

Ndërkohë në muajin janar Shpati dhe Selvija shkëmbyen unazat e fejesës duke paralajmëruar një dasmë, e cila u anulua. Burime pranë çiftit kanë treguar për “Panorama plus” se ata e anuluan dasmën, pasi në prioritetet e tyre tashmë është sjellja në jetë e një fëmije.

Madje, për këtë hap, ata po kujdesen në çdo detaj, pasi shpesh Selvije është fotografuar ndërsa shkon për vizita te klinika e gjinekologes.