TREND I VERËS/ Ky është GRIMI që po “çmend” blogeret shqiptare (FOTOT) – AlpeGossip
TREND I VERËS/ Ky është GRIMI që po “çmend” blogeret shqiptare (FOTOT)

TREND I VERËS/ Ky është GRIMI që po “çmend” blogeret shqiptare (FOTOT)

Grimi ka një rëndësi të madhe për vajzat e apasionuara pas bukurisë dhe shpesh herë kërkojnë të duken të veçanta.

Vera ka sjell një trend të ri nga vajzat VIP, ku përveç grimit të lehtë ato kanë vendosur që syve të tyre t’i vendosin gurë ose xixa të vogla.
Me këtë lloj grimi vajzat e showbizzit duken shumë tërheqëse.

Ky është trendi i kësaj verë dhe po preferohet shumë nga vajzat VIP, alpegossip.al ju sjell fotot atyre dhe ju lë ju të vendosni nëse do e provoni këtë lloj grimi.