MËSOJINI TANI/ 4 mënyra si të bëjmë një fustan të vjetër të duket si një veshje e re – AlpeGossip
MËSOJINI TANI/ 4 mënyra si të bëjmë një fustan të vjetër të duket si një veshje e re

MËSOJINI TANI/ 4 mënyra si të bëjmë një fustan të vjetër të duket si një veshje e re

Ju me siguri keni një fustan me lule që keni blerë verën e kaluar, por e keni me dyshim nëse do ta vishni apo jo këtë sezon të ri. Truket e reja të stlimit me disa detaje të vgla mund t’ju ndihmojnë për ta kthye atë në një fustan të ri.Më poshtë keni të gjitha mënyrat që mund ta bëni këtë:

Këpucë të reja dhe me ngjyrë të fortë: Në këtë mënyrë do të kenë dicka të re për të vënë re dhe jo fustani tuaj të vjetshëm.

NJë xhaketë: Blini një xhaketë të re. Një fustan i stilit bohemian do të bëhet shumë më i bukur me një xhaketë meqë dhe këtë vit kostumet dhe xhaketat janë shumë në modë

Një rrip: Mund të bëjë diferencën duke e kthyer një fustan nga të gjatë në të shkurtër ose duke i ndryshuar dhe modelin nga i gjerë në më klasik

Atletet: Visheni atë me atlete do t’ju japi pamjen e një stili rruge shumë praktikë por dhe të bukur njëkohësisht. Të gjithë janë mësuar të veshin fustanet me këpucë serioze ju bëni diferencën me atlete.