U tha që është shtatzënë tani Marina Vjollca nuk fsheh më gjë! Kjo FOTO i tregon të gjitha – AlpeGossip
U tha që është shtatzënë tani Marina Vjollca nuk fsheh më gjë! Kjo FOTO i tregon të gjitha

U tha që është shtatzënë tani Marina Vjollca nuk fsheh më gjë! Kjo FOTO i tregon të gjitha

Prej disa javësh në mediat online dhe rrjetet sociale qarkulluan thashethemet për një shtatzëni të mundshme të Marina Vjollcës. Moderatorja nuk i mohoi asnjëherë në mënyrë të drejtpërdrejtë këto foto dhe shpesh herë “luante” me fansat pasi postonte foto me barkun te dora, por më pas dha sinjale që nuk është shtatzënë.

Pas disa fotove me bikini, Marina ma reaguar sërish pasi është fotografuar pranë pasqyrës, e veshur me një kostum dhe një këmishë të shkurtër.

Me atë veshje, Marina vinte në fokus barkun e sheshtë, duke hedhur poshtë edhe një herë thashethemet rreth shtatzënisë e për ta bërë sa më bindesë ka vendosur një korse te barku.