NDRYSHIM DRASTIK/ Zbulohet imazhi i rrallë që tregon se sa ndërhyrje kirurgjikale ka bërë këngëtarja... (FOTO) - AlpeGossip
NDRYSHIM DRASTIK/  Zbulohet imazhi i rrallë që tregon se sa ndërhyrje kirurgjikale ka bërë këngëtarja… (FOTO)

NDRYSHIM DRASTIK/ Zbulohet imazhi i rrallë që tregon se sa ndërhyrje kirurgjikale ka bërë këngëtarja… (FOTO)

Ndoshta logjika e shkencës thotë që me kalimin e viteve njeriu fillon të humbasë nga bukuria e tipareve fizike, me Vip-at e showbizz-it shqiptar ndodh krejt e kundërta dhe në mënyrë thuajse të pabesueshme.

Dhe kur vjen fjala për bukuroshet e showbizz-it, ato thuajse zbukurohen edhe më shumë pasi bëhen mama të vogëlushëve që sjellin në jetë.

Tuna sot padyshim që konsiderohet si një nga mamit më seksi të showbizz-it por a ju kujtohet si ka qenë paraqitja fizike e këngëtares para se të bëhej e famshme?

Në fotot e mëposhtme shihen qartë ndryshimet dhe këngëtarja ka kryer ndërhyrje kirurgjikale në buzë, hundë, mollzat, vetullat e saj pa harruar make-up-in e tepruar që e karakterizon.

Tani s’ka më dyshime! Bukuria paska patur goxha kosto për këngëtaren…