FESTON DITËLINDJEN/ Pamje nga super festa e Oriola Marashit (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Pamje nga super festa e Oriola Marashit (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Pamje nga super festa e Oriola Marashit (FOTO)

Modelja bukuroshe Oriola Marashi feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga njerëzit e zemrës.

Oriola ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale foto nga festa. Vihet re se modelja ka përdorur si imazh në dekorin festiv perëndeshën greke të bukurisë dhe dashurisë, Afërditën.

Vetë modelja është shfaqur e veshur me një fustan të tejdukshëm dhe të hapur në pjesën para.

Oriola ka zbuluar dhe një pjesë të dhuratave. Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shihet shumë buqeta me trëndafila.