Alketa KAPET MAT duke u MËSUAR pyetjet fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan”! VIDEO “DEMASKUESE” – AlpeGossip
Alketa KAPET MAT duke u MËSUAR pyetjet fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan”! VIDEO “DEMASKUESE”

Alketa KAPET MAT duke u MËSUAR pyetjet fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan”! VIDEO “DEMASKUESE”

Fëmijët tashmë kanë një emision ku mund të jenë në rolin e gazetarëve të rinj në emisionin “Ne kurthin e Piter Pan”. Shumë po flitet në median online dhe rrjete sociale se eshte Alketa dhe produksioni ata qe merren me pyetjet e femijeve, por kjo gje nuk pranohet nga moderatorja, duke thënë se pjesën e pyetjeve e kanë në dorë femijët vetë. Mirëpo ne të intv.al u tregojmë një moment ku Alketa kapet mat nga kamerat teksa Rudina Dembacaj merrej me Rozana Radin, moderatorja Vejsiu i flet një prej fëmijëve në vesh. Ajo mundohet të fshihet se po i thotë diçka në vesh, por e kap kamera. Momentin e e shihni në videon më poshtë. Apo mos ndoshta ka dashur thjesht t’ja kujtojë? Hmm, nuk i dihet!