TUTA SPORTIVE ME TAKA? Mos u habisni, ky është trendi i ri i vajzave VIP që po preferohet kudo (FOTOT) – AlpeGossip
TUTA SPORTIVE ME TAKA? Mos u habisni, ky është trendi i ri i vajzave VIP që po preferohet kudo (FOTOT)

TUTA SPORTIVE ME TAKA? Mos u habisni, ky është trendi i ri i vajzave VIP që po preferohet kudo (FOTOT)

Shpeshherë veshja e personazheve VIP vihet në vëmëndje dhe komentohet shumë në rrjet, pasi ndjkësit e tyre i kanë ata si “model frymëzimi” dhe ndjekin lookun e tyre.

Kohët e fundit kemi parë në rrjetet e tyre sociale kombinime nga ato që më parë nuk i mendonim asnjëherë, siç janë tutat sportive me takat të cilat i kombinonim vetëm me atlete.

Moda nuk njeh kufij prandaj dhe ky trend sa vjen dhe po përhapet kudo. Përveçse takave vajzat VIP kanë zgjrdhur e mënyra të tjera për ti kombiniar si me xhaketa serioze dhe me kanatjere crop top.

Por jo vetëm vajzat e shoebizzit shqiptar këtë trend e ndjekin edhe ato me famë botërore si Rita Ora apo Kim Kardashian.

 

Për ju që jeni të fiksuar pas trendeve të reja dhe oër më tepër të ndiqni të njëjtin stil me personazhin VIP tuaj të preferuar alpegossip.al ju sjell fotot e gocave të showbizzit me kombinimin e folur më lart dhe ju lë juve në dorë nëse do zgjidhni t’i kombinoni njësoj.