Pas Bebe Rexhës, Bruno Mars merr një tjetër shqiptare në turne (FOTO) - AlpeGossip
Pas Bebe Rexhës, Bruno Mars merr një tjetër shqiptare në turne (FOTO)

Pas Bebe Rexhës, Bruno Mars merr një tjetër shqiptare në turne (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha pothuajse një muaj më parë ishte pjesë e turneut të Bruno Mars në Meksikë.

Nga fotografitë dhe videot që kanë qarkulluar në rrjete sociale, është parë që këngëtarja u prit mirë nga publiku atje.

Bruno Mars ka vazhduar turneun në Zelandën e Re, ku këtë herë mysafire e tij është këngëtarja Dua Lipa.

Në llogarinë e saj në Instagram, Dua ka shpërndarë disa imazhe nga performanca e saj në Auckland, ku shihej numër tejet i madh i publikut.Kujtojmë se Dua Lipa vjen në Kosovë më 10 gusht dhe do të mbajë koncert në kryeqytet.