Marrin fund dyshimet/ Natë e zjarrtë dhe në krevat me modelin, Linda Rei filmon në krevat dhe...(VIDEO) - AlpeGossip
Marrin fund dyshimet/ Natë e zjarrtë dhe në krevat me modelin, Linda Rei filmon në krevat dhe…(VIDEO)

Marrin fund dyshimet/ Natë e zjarrtë dhe në krevat me modelin, Linda Rei filmon në krevat dhe…(VIDEO)

Vetëm disa ditë më parë të gjithë u habitën nga reagimi i modelit Berat Behramaj pasi ky u shpreh se:“Linda Rei është shumë e mirë pasi di si të jetë seksi…”, duke na lënë kështu shkak të mendojmë se mes tyre mund të ketë patur edhe ndonjë raport intim.

Më pas ishte Linda nga ana tjetër, e cila me një postim në Instastory tha: “Edhe kët ma bëre ti? Hajde pra bëjmë gati ftesat për dasëm, dua Linda Morinën për musik live”.

Ndoshta ju mund të keni shumë dilema, gjithçka ka marrë pamjen që pritej dhe ka qenë Linda e cila ka goditur përsëri me një video të postuar në Instastory.

Berat i zhveshur në krevat ndërsa Linda me cigare në dorë i thotë: “Çohu se u bërë vonë…”

Të ketë kryer vërtetë marrëdhënie intime, Linda Rei me bukuroshin seksi Berat Behramaj?

Kjo video tregon gjithçka…