Historitë e dyshimit për operacione plastike, aktorja shqiptare i jep fund njëherë e mirë thashethemeve me…(FOTO) – AlpeGossip
Historitë e dyshimit për operacione plastike, aktorja shqiptare i jep fund njëherë e mirë thashethemeve me…(FOTO)

Historitë e dyshimit për operacione plastike, aktorja shqiptare i jep fund njëherë e mirë thashethemeve me…(FOTO)

Në shumë raste kemi dëgjuar të akuzohen Vip-at e famshëm të showbizz-it se kanë kryer operacione plastike dhe shpesh mund të jeni hasur në dilemën nëse këto zëra janë të vërteta.

Pavarësisht se ka pasur nga ata që janë munduar ta fshehin këtë fakt, ka pasur edhe nga ata guximtarët që i kanë pranuar të gjitha përballë opinionit publik.

Përsëri në qendër të vëmendjes kemi aktoren Ana Lika e cila me anë të një Instastory ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet e skeptikëve.

“Atëherë që të bini rehat se më shkoj goja mbrapa duke i thën në çdo vend ku dal që: kam bër buzët dhe hundën edhe asgjë tjetër(sepse po të kisha bër diçka tjetër siç nuk kam pas për turp e siklet me tregu këto dy gjëra sdo kisha dhe për të tregu gjëra të tjera) Tani nis të evidentosh vetullat hyn tek operacionet më thoni se nuk e dija, se këtë doja ta mbaja të fsheht po shumë budallaqe un e kam hedh dhe në instan tim personal mbasi i kam bër! Kurse përsa i përket lenteve e keni shum gabim se i kam vet syt blu si në gri me pak xixa hahahahh”, shkruan Ana në Instastory-n e publikuar.