Rudina thumbon LIVE këngëtaren: Ke ardhur e veshur si për dasmë… – AlpeGossip
Rudina thumbon LIVE këngëtaren: Ke ardhur e veshur si për dasmë…

Rudina thumbon LIVE këngëtaren: Ke ardhur e veshur si për dasmë…

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, është këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur nga publiku për zërin, pamjen dhe ëmbëlsinë që e karakterizon, Mihrije Braha.

Me të hyrë në studio Mihrija, moderatorja Rudina Magjistari u mahnit dhe e komplimentoi: “E bukura e dheut” duke mësur dhe sekretin e këngëtares se pse ishte aq në formë.

Mihrije u shpreh se është dashuria e publikut që e bën të rrezatojë gjithmonë dhe e komplimentoi gjithashtu Rudinën. Menjëherë pas kësaj Rudina duket se e ka thumbuar këngëtaren lidhur me veshjen e saj dhe i thotë:

“Pse u veshe me fustan të bardhë, për të kujtuar momentin e nusërisë?”, e pyeti Rudina këngëtaren e cila u shpreh se i dashuron fustanet, prandaj zgjodhi këtë.

“E bukur, elegante”, përfundoi me këto fjalë Rudina bisedën në këmbë me Mihrijen, për t’u ulur më pas dhe vazhduar intervistën.