PËR LUMTURINË E FËMIJËVE/ VIP-at e showbizzit shqiptar që bëhen bashkë me ish partnerët në festa dhe… – AlpeGossip
PËR LUMTURINË E FËMIJËVE/ VIP-at e showbizzit shqiptar që bëhen bashkë me ish partnerët në festa dhe…

PËR LUMTURINË E FËMIJËVE/ VIP-at e showbizzit shqiptar që bëhen bashkë me ish partnerët në festa dhe…

Shpeh herë në rrjetet sociale, bien në sy foto të publikuara nga VIP-at me ish partenrët e tyre.

Edhe pse të ndarë ata kanë diçka që i lidh së bashku që janë fëmijët dhe kudo janë bashkë në festa apo ditëlindje.
Në disa raste ata nuk i kanë rezistuar dhe fotove që postojnë në rrjete sociale dhe ndonjherë duken si familje.

E fundit që publikoi foto me ish-partnerin ishte Bora Zemani me Vin Velin të cilët ishin së bashku në festën e Abetares së djalit të tyre.

Por Bora Zemani dhe Vin Veli nuk janë të vetmit edhe Rudina Dembacaj publikon foto me ish-partnerin dhe vajzën, madje edhe Robert Berisha me Nora Istrefin.
Rudina Dembacaj edhe pse ka një lidhje tjetër nuk e ka aspak problem të dali edhe shëtitje me ish partnerin dhe vajzën. Por mund të themi që edhe Mark Froku nuk e ka aspak problem që kjo e fundit del shëtitje me ish- bashkëshortin dhe vajzën.

Edhe Robert Berisha me Nora Istrefin nuk e kanë aspak problem të bëhen së bashku për vajzën e tyre. Ata në intervista janë shprehur se për lumturinë e vajzës dhe respektin që kanë për njëri tjetrin do bashkohen bashkë sa herë të jetë e nevojshme./ Alpegossip.al