DO E ADHURONI/ Kjo është çanta që po preferojnë vajzzat VIP këtë sezon (FOTOT) – AlpeGossip
DO E ADHURONI/ Kjo është çanta që po preferojnë vajzzat VIP këtë sezon (FOTOT)

DO E ADHURONI/ Kjo është çanta që po preferojnë vajzzat VIP këtë sezon (FOTOT)

Shumë nga vajzat VIP preferojnë që të jenë pjesë e modës dhe të ndjekum trendet e reja.

Me ardhjen e pranverës dhe në prag të verës ato janë fiksuar së fundmi pas çantave me ngjyra.

Ajo që po përhapet dhe çdo vajzë VIP që ka dashur ta blejë eshtë çanta e brandit të Gabriel Waller.

Kjo çantë është praktike dhe fiks për ketë periudhë pasi dhe ngjyrat e ndryshme që ato kanë mund ti kombinoni me çdo veshje, njësoj siç kanë bërë dhe vajzat VIP.

Çanta që po pëlqehet nga vjazat e showbizzit ka një zinxhir të trashë ngjyrë ari, materiali është lëkurë dhe  dekori është mjaft i thjeshtë dhe i veçantë.

Nëse dhe ju doni një çantë si kjo dhe mendosi se do e keni të vështirë për t’i kombinar, Alpegossip. al ju sjell fotot e vajzave VIP dhe ua lë ju në dorë nëse do e merrni një çantë të brandit të njohur.