“RITMI I JETËS TIME”/ Noizy çmend grekët, del dhe këndon shqip në mes të Athinës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“RITMI I JETËS TIME”/ Noizy çmend grekët, del dhe këndon shqip në mes të Athinës (FOTO+VIDEO)

“RITMI I JETËS TIME”/ Noizy çmend grekët, del dhe këndon shqip në mes të Athinës (FOTO+VIDEO)

Së fundmi, reperi i njohur shqiptar Noizy ka udhëtuar drejt Greqisë ku dhe ka marr pjesë në nj nga eventet më të rëndësishme në Greqi Mad Awards. Këngëtari shqiptar ka ngritur atmosferën së bashku me reperin grek Snik me të cilin pak ditë më parë ka publikuar një bashkëpunim të quajtur ‘New Benz’.

Noizy ka publikuar shumë foto dhe video nga performanca e tij ku ka kënduar shqip dhe në momentin që ka dal në skenë gjithë publiku ka brohoritur për të duke treguar kështu që është mjaft i njohur edhe në Greqi.

“Ritmi i jetës time”, ka shkruar Noizy në një foto të shkëputur nga performanca e tij në Athinë.