PO SHIJON BEQARINË/ Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar zhvishet dhe “tërbon” fansat (FOTO) – AlpeGossip
PO SHIJON BEQARINË/ Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar zhvishet dhe “tërbon” fansat (FOTO)

PO SHIJON BEQARINË/ Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar zhvishet dhe “tërbon” fansat (FOTO)

Pas divorcit me Blerim Xhemajlin,  Erjona Sulejmani po shijon në maksimum beqarinë e saj dhe këtë e dëshmojnë mjaft mirë fotot që ajo poston në rrjetet sociale.

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, që luan me Zvicrën, di si ta marrë gjithmonë vëmendjen e mediave rozë.

Erjona është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, modelja po shijon pushimet në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas, teksa sjell edhe fotografi në llogarinë personale në Instagram.

Ajo shihet gjithmonë thuajse e zhveshur dhe pa komplekse.

Kujtojmë që fama e saj u rrit shumë kur ajo deklaroi se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat dhe që nga ajo kohë, Erjona është gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë poston diçka të re në rrjetet siciale