“PARA 10 VITEVE PUNOJA PËR 400 EURO”/ Zbulohet pasuria marramëndëse e kuzhinierit me të famshëm në botë Nusret (VIDEO) – AlpeGossip
“PARA 10 VITEVE PUNOJA PËR 400 EURO”/ Zbulohet pasuria marramëndëse e kuzhinierit me të famshëm në botë Nusret (VIDEO)

“PARA 10 VITEVE PUNOJA PËR 400 EURO”/ Zbulohet pasuria marramëndëse e kuzhinierit me të famshëm në botë Nusret (VIDEO)

Kuzhinieri turk Nusret Gokçe, njihet në mbarë botën për stilin e tij të veçantë të gatimit, mënyrës si hedh kripën dhe si e trajton mishin.

Ai u kthye në sensacionin e internetit me videot e tij të gatimit dhe me gjestin e tij ikonik të hedhjes së kripës në gatimet e tij.

Por shumë mbas e nuk e dinë që Nusret Gokçe është në fakt një kuzhinier mjaft i njohur në Turqi me një rrjet restorantesh të quajtura Nusr-Et.

Kuzhinieri i famshëm turk ka një pasuri të madhe, dhe emri i pronarit të një zinxhiri restorantesh Nusr-Et Steakhouse, i cili tani më ka shtrirë biznesin e tij edhe në Nju Jork po përmendet kudo në media prandaj i kanë zbuluar edhe pasurinë

Së fundmi, është publikuar vlera e kompanisë së tij ku sipas mediave turke, zinxhiri i restoranteve “Nusr-et” kapin shifrën 1,5 miliard euro.

Me publikimin e këtyre statistikave, Nusret Gökçe në një intervistë ka shprehur disa fjalë.

Deklarata e kuzhinierit:

Para 10 vite punoja për 400 euro kurse sot posedoj një kompani me vlerë 1.5 miliard euro”.

Nusreti është shumë aktiv në rrjetet sociale ku në Instagram numëron mbi 22.5 milion ndjekës të cilët mahniten nga mënyra se si ai e “trajton” mishin.

 

MË TË LEXUARAT
Këngëtarja shqiptare ‘’s’përmbahet’’, publikon foton nga dhoma e hotelit në momente intime
Mund të ‘’zhvishni’’ kë të doni dhe t’i postoni më pas/ Ky është aplikacioni që po bën namin
Berisha iku vetëm pak ditë para 30 qershorit nga vendi/ Plasin polemikat për arsyen e largimit
‘’Ka ndodhur sot’’/ Studentja tregon për ngjarjen e rëndë që mund të kishte pasoja në njerëz në ‘’Qytet Studenti’’
Rritet frika për shëndetin e Angela Merkel, kancelarja gjermane filmohet duke u dridhur në mënyrë të pakontrolluar