PENALIZOHET GJYSHJA ME SEKSI NË BOTË/ Fotoja në instagram i bën gropën (FOTO) – AlpeGossip
PENALIZOHET GJYSHJA ME SEKSI NË BOTË/ Fotoja në instagram i bën gropën (FOTO)

PENALIZOHET GJYSHJA ME SEKSI NË BOTË/ Fotoja në instagram i bën gropën (FOTO)

Një grua, e cila dyshohet të jetë gjyshja më seksi në botë, rrezikon të përjashtohet nga Instagrami për shkak të një publikimi pikant, edhe pse nuk ka thyer asnjë nga rregullat e rrjetit social.

48 vjeçarja Gina Stewart nga Queensland’s Gold Coast, u dallua dhe u bë e famshme në të gjithë botën falë fizikut të saj tepër në formë dhe pamjes mbresëlënëse.

Pa frikë mund të thyhet se gjyshja mund të konkurrojë edhe modelet më të mira.

Mirëpo, mamaja e katër fëmiëjve dhe gjyshja e një të sapo ardhuri në jetë, u raportua në Instagram pasi publikoi një foto tepër të nxehtë, teksa ekspozonte pjesën anësore të gjoksit, lakuriq, ndërsa në pjesën e poshtme mbante veshur një palë zhartier.

Nga ana tjetër, gjyshja shprehet se kjo nuk është e drejtë, pasi fotoja ishte tërësisht artistike, jo banale.

Gina, e cila ka zmadhuar gjoksin, akuzon rrjetin social për ndëshkim për shkak të moshës.

Ajo shprehet se po të ishte një tjetër femër, në një moshë më të re, që do të kishte bërë të njëjtën foto, nuk do të ishte penalizuar.