“ISHTE TRAUMATIKE”/ Lori Hoxha tregon lajmin më të keq që ka marrë këtë vit (FOTO) – AlpeGossip
“ISHTE TRAUMATIKE”/ Lori Hoxha tregon lajmin më të keq që ka marrë këtë vit (FOTO)

“ISHTE TRAUMATIKE”/ Lori Hoxha tregon lajmin më të keq që ka marrë këtë vit (FOTO)

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha ishte së fundmi e ftuar në “Prive”, ku iu përgjigj 50 pyetjeve nga jeta private dhe profesionale.

Gjatë intervistës, Lori zbuloi se e ëma ka kaluar Koronavirusin këtë vit. Ajo tha se e kanë përjetuar keq në fillim, por falë Zotit gjithçka ka shkuar mirë.

“Cili është lajmi më i keq që ke marrë këtë vit?”, u pyet Lori.

“Që mami ka Covid. E përjetuam pak keq, ishte pak traumatike për ne sepse prisnim më të keqen. Por kaloi shumë mirë shyqyr Zotit dhe mami është mirë”, u shpreh ajo.