VIDEO PO BËHET VIRALE/ Selena Gomez rrëzohet në tapetin e kuq, heq takat dhe… – AlpeGossip
VIDEO PO BËHET VIRALE/ Selena Gomez rrëzohet në tapetin e kuq, heq takat dhe…

VIDEO PO BËHET VIRALE/ Selena Gomez rrëzohet në tapetin e kuq, heq takat dhe…

Artistja e famshme, Selena Gomez, i ka lënë pa fjalë shikuesit kur doli në transmetimin e drejtpërdrejtë këmbëzbathur së bashku me Martin Short, 71 vjeç. E gjithë kjo ndodhi pas një incidenti në tapetin e kuq.

Gomez po parakalonte në tapetin e kuq në “SAG Awards”, ku pas pozave të mrekullueshme me taka të larta u rrëzua.

29-vjeçarja u pa duke u mbajtur pas një burri teksa u rrëzua në gjunjë. Pasi rimori veten, ajo hoqi këpucët dhe u largua zbathur. Selena përveçse pa taka, u paraqit me një fustan të zi të mreku