“XING” ME VESHJEN/ Bora apo Xhensila? Kush duket më “sexy” me kostumin më “in” të momentit – AlpeGossip
“XING” ME VESHJEN/ Bora apo Xhensila? Kush duket më “sexy” me kostumin më “in” të momentit

“XING” ME VESHJEN/ Bora apo Xhensila? Kush duket më “sexy” me kostumin më “in” të momentit

Pavarësisht ngjarjeve dhe detajeve që fliten nga jeta private dhe karriera e VIP-ave veshja është një tjetër element që komentohet ndaj tyre. Mënyra si vishen apo sesi duken para ndjekësve të tyre shpesh herë vajzat e showbizzit i vendos në vështirësi, sepse duan që para tyre të duken të veçanta.

Këtë herë për Bora Zemanin dhe Xhensila Myrtezaj nuk paska qënë dhe shumë e vështirë veshja, dy vajzat e showbizzit kanë bërë xing ne njëra-tjetrën. Ato kanë vedhur një kostum me ngjyra blu, të bardhë dhe pak hije zezë me dizanj lulesh.

Kostumi është blerë nga brandi “Labelnue”, por shuma që kanë harxhuar vajzat nuk dihet.

E para që e ka veshur kostumin ka qenë Xhensila dhe më pas nga Bora.

Po ju kujt mendosni se i përshtatet më shumë Borës apo Xhensilës.