“MIRUPAFSHIM FLOKË”/ Zaimina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
“MIRUPAFSHIM FLOKË”/ Zaimina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

“MIRUPAFSHIM FLOKË”/ Zaimina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është një ndër emrat më të njohur të showbizit, e cila numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Fotot e ndryshme të këngëtares, ku herë pas here pozon me vogëlushen Khloe, marrin shpesh vëmendjen e ndjekësve dhe nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Mirëpo së fundmi, Zaimina i ka befasuar të gjithë ndjekësit me një njoftim në Instastory, ku tregon se po bën ndryshimin drastik në pamjen e saj.

“Mirupafshim flokë”, shkruan këngëtarja, duke i bërë të gjithë kuriozë për pamjen e saj të re.