Vëmendje, vëmendje! Njihuni me bluzën më “In” të kësaj vere (FOTO) – AlpeGossip
Vëmendje, vëmendje! Njihuni me bluzën më “In” të kësaj vere (FOTO)

Vëmendje, vëmendje! Njihuni me bluzën më “In” të kësaj vere (FOTO)

Me siguri shumë nga ju e etiketojnë vetëm bluzën e golfit ose të kalërimit, por T- shirt-i polo do të bëjë namin këtë verë.

Këmishën polo që zakonisht u’a shohim veshur baballarëve këtë verë po përdoret si trend nga blogger-et dhe shumë shpejt do të filloni të kërkoni një për garderobën tuaj.

Por nëse jeni në dilemë për ngjyrën apo modelin e duhur, ne po ju sugjerojmë mëposhtë disa modele të këtij T-shirt-i me jakë.