MES NATYRËS DHE DIELLIT/ Ja kë vend të Tiranës kanë zgjedhur Gjiko dhe Elita të vizitojnë (FOTOT) – AlpeGossip
MES NATYRËS DHE DIELLIT/ Ja kë vend të Tiranës kanë zgjedhur Gjiko dhe Elita të vizitojnë (FOTOT)

MES NATYRËS DHE DIELLIT/ Ja kë vend të Tiranës kanë zgjedhur Gjiko dhe Elita të vizitojnë (FOTOT)

Me fotot e fundit në llogaritë e tyre në ‘Instagram’, reperi i njohur Gjiko dhe Elita Rudi kanë treguar se po e kalojnë fundjavën në kryeqytet. Dyshja ka zgjedhur të vizitojë malin e Dajtit dhe kanë publikuar disa foto nga teleferiku ku shfaqen të qeshur së bashku me Zërin.

Me siguri Elita dhe Gjiko do të shijojnë nga afër gjelbërimin, natyrën dhe gjithë sportet që mund të provosh në malin e Dajtit.

Dyshja pritet që të jenë pjesë e ‘Shiko Kush Luan’, ndonëse ndjekësve do u duhet të presin edhe pak për këtë moment. Kujtojmë se momentalisht Elita është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e cila pritet të jetë një vajzë.