SA MË TË MËDHA AQ MË MIRË/ Ja modeli i syzeve që po çmend VIP-et shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
SA MË TË MËDHA AQ MË MIRË/  Ja modeli i syzeve që po çmend VIP-et shqiptare  (FOTO)

SA MË TË MËDHA AQ MË MIRË/ Ja modeli i syzeve që po çmend VIP-et shqiptare (FOTO)

Harrojini syzet e vogla!

Këtë verë aksesori më i nevojshëm për sytë duhet të ketë përmasa të mëdha dhe të jetë me ngjyra!

Këtë verë aksesori më i nevojshëm për sytë duhet të ketë përmasa të mëdha dhe të jetë me ngjyra!

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

E veçanta e tyre është se xhami i syzeve duhet të jetë me ngjyrë.  Syzet me xhama me ngjyrë janë një zgjedhje e guximshme por edhe e rehatshme nëse ke komplekse për fytyrën kur je pa makijazh.

Stina e gjuetisë së syzeve të diellit perfekte ka nisur, ndaj ne po ju sjellim sot aksesorin e momentit që mund ta keni edhe ju.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën: