JA QAJMË HALLIN/ Almeda Abazi tregon çfarë bën një shtatzënë në muajin e nëntë - AlpeGossip
JA QAJMË HALLIN/  Almeda Abazi tregon çfarë bën një shtatzënë në muajin e nëntë

JA QAJMË HALLIN/ Almeda Abazi tregon çfarë bën një shtatzënë në muajin e nëntë

Ish-Miss-i shqiptar është në muajin e fundit të shtatzënisë, ndërsa për pak ditë do të bëhet nënë për herë të parë.

Dhe Almeda Abazi na shuan kuriozitetin për faktin se çfarë mund të bëjë një shtatzënë kur është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Ajo postoi një imazh të rikthyer nga verat e kaluara, me mbishkrimin:

 “Kjo është çfarë bën kur je shtatzënë në muajin e nëntë, kërkoni rreth fotografive të vjetra”.

Almeda tregoi pak kohë më parë se do të zgjedhë mënyrën natyrale për të sjellë në jetë djalin e saj.

Bukuroshja shqiptare dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman, pritet të behën prindër për herë të parë në muajin prill.