SA SHUMË KANË NDRYSHUAR/ Gentian Zenelaj publikon foton e shkrepur para shumë viteve me Florjan Binaj – AlpeGossip
SA SHUMË KANË NDRYSHUAR/ Gentian Zenelaj publikon foton e shkrepur para shumë viteve me Florjan Binaj

SA SHUMË KANË NDRYSHUAR/ Gentian Zenelaj publikon foton e shkrepur para shumë viteve me Florjan Binaj

Aktori i humorit Gentian Zenelaj i cili moderon emisionin investigativ “Stop” ditën e sotme është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të shkrepur para shumë viteve, gjatë periudhës kur ai ushtronte profesionin e tij në “Top Channel”, “Portokalli.”

Genti ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shihet aktori i njohur Florjan Binaj  duke pikturuar diçka në krahun e Zenelajt.

Të dy aktorët kanë ndryshuar shumë, por gjithsesi edhe me atë look disa prej nesh mund t’i mbajnë mend.

“Florjan Binaj të kujtohet sirena me numër kraharori 8?”- shkruan Genti dhe me shumë mundësi pas kësaj fshihet një batutë e thellë që vetëm ata të dy e kuptojnë më së miri.