E ka parë Almeda? Lakuriq dhe me muskuj, Tolgahani ÇMEND vajzat me këtë FOTO – AlpeGossip
E ka parë Almeda? Lakuriq dhe me muskuj, Tolgahani ÇMEND vajzat me këtë FOTO

E ka parë Almeda? Lakuriq dhe me muskuj, Tolgahani ÇMEND vajzat me këtë FOTO

Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të pëlqyer turk, i njohur nga telenovelat, por edhe nga martesa me modelen shqiptare Almeda Abazi. Çifti janë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale dhe çdo e re nga jeta e tyre private përbën interes.

Tolgahan dhe Almeda kanë nisur pushimet dhe ka qenë modelja shqiptare që ka postuar më shpesh foto e video. Mirëpo sot Tolgahan ja ka vjedhur të gjithë vëmendjen me një foto të postuar pak më parë në Instagram ku shfaqet shumë i pashëm, lakuriq, teksa tregon muskujt. Me siguri vajzat do çmenden kur ta shohin këtë foto të aktorit.