MË TË LUMTUR SE ASNJËHERË/ Pas ribashkimit Mozzik, Loredana dhe Hana pushime dimërore të tre (FOTOT) – AlpeGossip
MË TË LUMTUR SE ASNJËHERË/ Pas ribashkimit Mozzik, Loredana dhe Hana pushime dimërore të tre (FOTOT)

MË TË LUMTUR SE ASNJËHERË/ Pas ribashkimit Mozzik, Loredana dhe Hana pushime dimërore të tre (FOTOT)

Loredana dhe Mozzik, janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, kjo për shkak të uljes dhe ngritjes që ata kanë pasur në lidhjen e tyre.

Por si duket së fundmi çifti ka vendosur që t’i japë një shanc lidhjes së tyre.

Dyshja ka nisur pushimet dimërore së bashku me vajzën e tyre, Hana. Mozzik ka ndarë disa pamje mes deborës me të, të njëjtin moment e ka publikuar edhe Loredana.

Hana duhet të jetë shumë e lumtur që prindërit janë bërë bashkë sërish.

Screenshot_15.pngScreenshot_17.pngScreenshot_18.pngScreenshot_19.png